100 hea une lammast

Kuldmuna 2016
(Kuld / Illustratsioonid)

Kuldmuna 2016 Shortlist
(Trükised)

ADC*E 2016 Shortlist
(Raamatud)

Aasta: 2012
Klient: Sleepwell

Madratsitootja Sleepwell unelammaste kontseptsioon mängib tuntud Eesti ütluste ja vanasõnadega. Mõtted ning kujutlused on absurdselt sassis justkui une ja ärkveloleku piirimail. Minimalistlikud nummerdatud lammaste illustratsioonid võimendavad kiiksu.
Illustratsioonid: Veiko Tammjärv

Raamat
Raamat 100 hea une lambast madratsibrändi Sleepwell jaoks, mille slogan on “Hea une madratsid”. 100 kelmikat lammast erinevates olukordades ja tegevustes. Teostatud lamba-aastal, vormistatud kinke-raamatuks. Kuna raamatud said nii hea tagasiside, on need nüüd Rahva Raamatu ja Apollo raamatupoodides müügil.

TV
Pill tuleb pika ilu peale = Pill tuleb pika madratsi peale Häid lambaid mahub palju ühte tuppa = Häid madratseid mahub palju ühte tuppa Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad = Lammas sõimab madratsit, ühed mustad mõlemad

SW Lambatest bänner
Sleepwell madratsibrändil sai valmis uus koduleht. Selle asemel, et sellest lihtsalt teada anda, lähenesime me asjale mänguliselt ja kutsusime bänneritel inimesi üles unelamba testi tegema, mille tulemustelt suunasime neid edasi tooteid vaatama.