WÖSEL

Aasta: 2020
Tüüp: Bränding, pakend
Klient: Wösel

Asi sai alguse saarlaste Katrini ja Taavi enda tarbeks tehtud õunasiidriäädikast – saaremaistest õuntest käsitsi valmistatud, pastöriseerimata ning filtreerimata, st äädika "ema" sisaldav ja tervislik. Lisakomponendiks tegijate kirg. Tulemus sai väärt jagamist ja nii sündis Wösel ehk wise+ösel.
Hiljem on selle suurepärase õunasiidriäädika baasil valminud järjest uusi imelisi ja tervislikke tooteid. Saarlased juba teavad, mis on hea.

Wösel õunasiidriäädikas

Wöseli õunasiidriäädikas just see õige õunaäädikas, millest inimkond tema tervisele kasulike omaduste poolest juba aastatuhandeid lugu on pidanud. Sobib tarvitada lahjendatult veega tervisejookides ja -kokteilides ning selle heade maitseomaduste tõttu on Wösel õunasiidriäädikas asendamatu salatikastmetes, marinaadides ja paljudes erinevates retseptides.

Shrub

SHRUB [šraab] on pika ajalooga jook, mille juured ulatuvad Lähis-Itta. Alguses võeti shrub kasutusele vajadusest säilitada värskeid vilju. Esmapilgul kentsakas nimi tuleb araabiakeelsest sõnast “sharab“– juua, joogiks. Ajaga sai shrub'ist armastatud joogipõhi, mis oli eriti populaarne Ameerika koloniaalajastul.

Ingveri-mee-sidruni ja astelpaju-vaarika Shrub on ideaalne joogipõhi nii alkoholivabasse kui ka pisut kangema kraadiga kokteili. Sobib ka toidu valmistamiseks. Võta shotina või proovi pudelil olevaid retsepte ning ära pelga shrubi kogustega katsetada. Valmista just nii tummine rüübe nagu Sulle meeldib. Taas avastatud väärt-värk igale nautlejale!